Letnie półkolonie – szeroki wachlarz warsztatów Wakacyjna Frajda

Właśnie dopracowujemy ostatnie szczegóły letnich półkolonii w formie warsztatów dla dzieci w wieku szkolnym. ?

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zakładki ☀️ Letnie Półkolonie, gdzie można już zapoznać się z tematami zajęć i dodatkowymi informacjami.

Wakacyjna Frajda to szeroki wachlarz warsztatów, gdzie zamienimy się w eksperymentatorów, poznamy nowe kraje i kultury, będziemy się uczyć i bawić w pobliskim lesie, przy zabawie i grach rozwiniemy umiejętności matematyczne, poczytamy i porozmawiamy o książkach, a nawet będziemy tworzyć dzieła sztuki! ?

Na dniach opublikujemy dokładniejszy grafik zajęć rozłożony na poszczególne dni i tygodnie. Będziemy również publikować kolejne informacje na naszym profilu. ?

Rodziców młodszych dzieci (poniżej 6 lat) zainteresowanych naszymi wakacyjnymi warsztatami prosimy o łączenie i zgłaszanie się w grupach co najmniej 5-osobowych.