Nasi prowadzący

Erwina Jiya . 🇬🇧 Angielski

Z powołania nauczyciel. Od ponad 20 lat pracuję z młodzieżą. Jestem dyplomowanym nauczycielem-anglistą w Społecznej SP nr 3 „Dębinka” w Poznaniu. Uważam, że przyjazna relacja z uczniem jest bazą do uczenia się. Pisałam doktorat z neuropsycholingwistyki – czyli o tym, jak układ nerwowy i emocje wpływają na naukę języka. Wierzę, że nie ma ludzi, którzy nie mogą nauczyć się języka. Ważna jest motywacja i umiejętne wykorzystanie zasobów naszego mózgu. Jeżeli uczniowi „się chce” i wie „po co” się uczy – to już połowa sukcesu.

Patrick Jiya . 🇬🇧 Angielski

Z wykształcenia weterynarz zajmujący się obecnie nauczaniem języka angielskiego i przybliżaniem młodzieży kultury afrykańskiej poprzez różnorodne warsztaty. Trzy lata pracował jako misjonarz wśród plemienia Fulanich i włada pięcioma językami plemiennymi. Ma fantastyczny kontakt z ludźmi – jest nieuleczalnym optymistą.

dr Leszek Bolewski . 🧪 Nauki przyrodnicze

Chemią zajmuję się zawodowo od 30 lat, ale już jako nastolatek interesowały mnie eksperymenty chemiczne. Po ukończeniu studiów na Wydziale Chemii UAM zrobiłem doktorat na tej uczelni. W tym czasie byłem nauczycielem akademickim oraz jednym z współorganizatorów Poznańskich Dni Nauki i Sztuki. Po doktoracie zatrudniłem się w szkole, zostałem nauczycielem licealnym i gimnazjalnym. Jestem nauczycielem dyplomowanym. Ukończyłem studia podyplomowe z fizyki, techniki oraz podstaw przedsiębiorczości. W swojej pracy dydaktycznej doskonale eksperymentowanie w „małej skali” oraz organizuje pokazy ciekawych eksperymentów fizyko – chemicznych.

Monika Pontus-Ćwir . 🧮 Matematyka

Jestem nauczycielką matematyki, pracuję w Dębince. Pasjonuję się grami planszowymi, zagadkami logicznymi. Bardzo lubię pracę z dziećmi w różnym wieku. Podczas moich zajęć staram się przekazywać pozytywną energię. Na zajęciach prowokuję do myślenia. Ciekawe pytania podczas moich lekcji będą powodować, że każdy uczeń będzie aktywny. Przecież motywacja jest motorem do działania nas wszystkich. Postaram się pobudzić motywację do nauki matematyki u naszych uczniów. W mojej pracy ciągle szukam pomysłów na to, aby każdy dzień był wyjątkowy.

Ewa Korcz . 🗹 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Nauczyciel dyplomowany edukacji wczesnoszkolnej. Ponadto ukończyła studia podyplomowe z terapii pedagogicznej. Prowadzi również zajęcia filmowe i kulinarne dla młodszych dzieci.

Katarzyna Sobolewska . 🇵🇱 Język polski

Magdalena Postół . 🇵🇱 Język polski

Oliwia Bzowy . 🇬🇧 Angielski

Marcia Salazar . 🇪🇸 Język hiszpański

Kamila Kosińska . 🇩🇪 Język niemiecki

Jan Bobrowski . 🧮 Matematyka

Dominika Krawiec . 🧮 Matematyka

Grażyna Bober . 🎨 Cuda-Twórca

Zapraszamy do współpracy!

--------------------hidden-------------------------

Anna Mazurkiewicz-Szczyszek

Jestem nauczycielką języka polskiego, pracuję w szkole podstawowej. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza zdobyłam tytuł doktora nauk humanistycznych z zakresu literaturoznawstwa. Podczas zajęć z dziećmi staram się podążać za uczniem, kładę nacisk na indywidualizację i pozytywne relacje, które prowadzą do przełamywania trudności i pozwalają młodemu człowiekowi dostrzec piękno i wagę ojczystego przedmiotu. Prywatnie jestem żoną, mamą i wielką miłośniczką psów.