Zapraszamy do zapisów – zaczynamy od 9 września! ?

Na naszej stronie jest już zaktualizowana oferta na nowy rok szkolny⛹️‍♀️?. Czeka na Was jeszcze więcej zajęć językowych, matematycznych, przyrodniczych – nawet dla najmłodszych! ??? Dodatkowo, dla pobudzenia kreatywności Państwa pociech, podobnie do zeszłego roku, przygotowaliśmy serię zajęć Cuda-twórca, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności manualne i wesoło spędzić czas. ?

? Sprawdź warsztaty z serii Cuda-twórca

Nowe pozycje w naszej ofercie:

Baby & Mother Club
Eksperymentatorium
Hiszpański, Francuski, Niemiecki, Music English

Zaczynamy już 9 września od zajęć z języka angielskiego i z matematyki, jak i zebrania dotyczącego warsztatów Cuda-twórcy.

Od tego roku zapraszamy również wszystkich chętnych do organizacji u nas ? urodzin dla dzieci – w różnych tematykach od Małego Naukowca poprzez Młodego Kucharza, aż do serii Cuda-twórcy!

Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego:
Zeszłoroczni uczestnicy, którzy chcą ponownie zapisać siebie lub swoje dzieci prosimy również o wysłanie formularza ?