Aktualności związane z warsztatami cuda-twórca

❗️Zbiór aktualności dla wszystkich zainteresowanych warsztatami cuda-twórca:

Zamknęliśmy nabór na pierwszą grupę cuda-twórcy! ?

W związku z dużym zainteresowaniem zapraszamy do zapisów na kolejne warsztaty.?

? Twoje dziecko tworząc czuje się jak ryba w wodzie? Chcesz usprawnić jego warsztat? Umożliwić mu naukę projektowania? Wybierajcie: szycie, malarstwo i rysunek, podstawy architektury, tapicerstwo, majsterkowicz, malowanie na drewnie, a wszystko w domowej atmosferze z zachowaniem profesjonalizmu. Zapraszamy!

Uwaga! ?
Tworzy się ambitna grupa dzieci chcących tworzyć teatr!
Bądź częścią regionalnego głosu twórców! Marzysz o stand-upie? Aktorstwie? Piszesz teksty sztuk? Chcesz coś opowiedzieć? Wykrzyczeć? Mówisz ciałem, gestem, wszystko widzisz w iluzji, a na słowo TEATR zatrzymujesz się w pół ruchu? Czekamy

Dodatkowo! ?
Posiadamy kadrę, która sprosta najtrudniejszym wymaganiom. Marzysz o nauce w liceum plastycznym? Chcesz się doszkolić przed egzaminami na Akademię Sztuk Pięknych? Dołącz do zdolnych twórców i z naszą pomocą zdaj na wymarzony kierunek!