Karty Grabowskiego – Warsztaty pokazowe

Pomóżmy dzieciom pokochać matematykę!

Zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne warsztaty pokazowe dla rodziców oraz dzieci, które odbędą się 12 października o godz. 10:00 (zapisy poprzez formularz kontaktowy).

⌚ Czas trwania: 1,5 godziny

W czasie warsztatów będziecie mieli Państwo okazję zapoznać się z kartami, doświadczyć na własnej skórze skuteczności ich działania. Poznacie zaledwie kilkanaście z kilkuset gier, doświadczycie goryczy porażki i smaku zwycięstwa, przekonacie się, jak świetną zabawą są te gry i z jaką łatwością, dzięki nim właśnie, można poznać lub utrwalić różne pojęcia matematyczne oraz poprawić sprawność rachunkową.

? Dla wszystkich zainteresowanych: istnieje możliwość zorganizowania zajęć dla dzieci, które będą grały w Karty Grabowskiego.

(zdjęcie użyte w nagłówku pochodzi z wpisu ze strony: www.mojedziecikreatywnie.pl – gdzie można dowiedzieć się więcej o Kartach Grabowskiego ?)